додому Новини У Тернополі виступила легенда естради – народна артистка України Оксана Білозір

У Тернополі виступила легенда естради – народна артистка України Оксана Білозір

449

У Тернополі виступила легенда естради – народна артистка України Оксана Білозір. Свої зустрічі з глядачами артистка називає родинними, оскільки щоразу об`єднує людей зі спільними цінностями, які передаються з покоління в покоління і про які так важливо говорити під час війни.

“Горобина ніч”, “Ой зелене жито, зелене”, “Не в тому річ” – це лише частина тих пісень, які стали легендарними та які досі наспівують та люблять кілька поколінь українців. Ці хіти виконує народна артистка України Оксани Білозір. Співачка завітала зі своєю концертною програмою у Тернопіль, місто, яке, зізнається, вона дуже любить.

Свої зустрічі з глядачами артистка називає родинними. Оскільки щоразу об`єднує людей зі спільними цінностями, які передаються з покоління в покоління. А ще такі концерти неабияк зближують під час війни та дарують бажання жити далі.

“Ми говоримо про одні спільні речі, ми промолюємо трагічні події, які з нами відбувалися. Тобто ми утверджуємо життя і ми таким чином ще раз дивуємо світ. Світ дивується від нашої мужності, нашої честі, гідності. Ворог дивується, бо він прагне зовсім іншого: депресивного стану. А ми – ні, а ми – не даємося”, – розповіла Оксана Білозір.

На виступі у Тернополі зібралося близько п`яти сотень глядачів. Серед шанувальників ми зустріли і тих, хто пригадує, як Оксана Білозір десятки років тому розпочинала свій кар`єрний шлях. Прихильники зізнаються: завдяки улюбленим пісням вони поринають у спогади часів молодості, юності та дитинства.

“Коли я навчався у Львівському державному університеті імені І. Франка, то я спізнав Оксану Білозір. Вона почала свою кар`єру в ансамблі “Ватра”. Унікальний голос, унікальний талант. Ми ходили на концерти і раділи, що чуємо унікальний голос. Я горджуся тим, що я сьогодні тут присутній і знову почую цей голос”, – поділився з нами шанувальник творчості артистки Микола.

Крім музичної кар`єри, під час війни Оксана Білозір активно займається волонтерством, громадською та політичною діяльністю. Вона є співзасновницею Міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності”.

“Ми працюємо з жінками, які стали вдовами, з матерями, які втратили дітей, чоловіків, з матерями, чиї діти в полоні. Вони, коли заходять в наш простір, коли бачать нашу культуру, в них також з`являється дитинство. Вони згадують своїх батьків. Якась така тяглість поколінь”, – зазначила Оксана Білозір

Українка Міла Бойко вперше завітала на концерт співачки, оскільки вже двадцять сім років живе у Німеччині. Оксану Білозір називає людиною з великим серцем.

“Ми постійно щось готуємо, про щось дбаємо: молитовні сніданки, плетемо вінки, плетемо сітки. Я Оксану знаю, як особистість, як жінку. І вона мене дуже вражає”, – зазначила Міла Бойко.

Оксана Білозір готує для своїх шанувальників нові пісні, які наповнюватимуть серця українців теплом та даруватимуть позитивні емоції.