![6f0d65bfceb2a8d64dec415e94c9a26e0507f5cd](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/6f0d65bfceb2a8d64dec415e94c9a26e0507f5cd-640x427.webp)
Понад 100 дерев та 30 кущів висадили на прибудинкових територіях в Тернополі від початку двомісячника благоустрою.
У Тернопільській громаді очищують сквери, парки, вулиці та висаджують нові зелені й квітучі насадження. Про це повідомили в міськраді.
Цього тижня працівники підрядної організації виконали роботи з миття зупинок громадського транспорту, провели косіння зелених зон в парках, скверах, бульварах та придорожніх зелених смуг. Проведено прибирання прилеглої території (схили) в межах житлових будинків, що за адресою вул. Мирона Тарнавського (будинки №№1, 3, 5).