додому Головні У Тернополі викрили псевдоволонтерів, які продавали автівки призначені для військових

У Тернополі викрили псевдоволонтерів, які продавали автівки призначені для військових

1031
Продавали автівки, призначені як гуманітарна допомога для військових. На Тернопільщині правоохоронці викрили псевдоволонтерів. Підозрюваних зловили “на гарячому” під час продажу двох машин. Затриманими виявилися внутрішньо переміщені особи, які нині проживають у нашому краї. Оперативники з’ясували, що зловмисники вже тут налагодили механізм збуту автомобілів, ввезених на територію України як допомогу для ЗСУ. Наразі відомо про 50 таких незаконних продажів. Більше знає наша Юлія Пацкаль.
Тернопільські правоохоронці викрили схему збуту автомобілів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога для ЗСУ. Підозрюваних зловили “на гарячому” під час чергового продажу двох автівок на суму понад 8 тисяч доларів. Затриманими виявилися внутрішньо переміщені особи з Луганської та Дніпропетровської областей, які вже у нашому краї налагодили механізм продажу автомобілів.

Сергій Зюбаненко, начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, каже: “Задукоментовано близько 50-ти таких автомобілей, які до військових не доїхали. Були продані фізичним особам шляхом створення фіктивного благодійного фонду.”

У поле зору правоохоронців злочинна група потрапила 3 місяці тому. Підозрювані розповсюджували свої оголошення у соціальних мережах та на сайтах продажу автомобілів.

“Ми однозначно моніторимо благодійні фонди, розуміємо, що даний фонд ніякого відношення до військовослужбовців, крім того, що прикривав свою діяльність тим, що допомагав військовим не мав. Коли оперативники і слідчі здобули достатньо доказів для того, щоб оголосити підозру фігурантам, по гарячим слідам відразу були затримані”.

Наразі затримано трьох фігурантів справи. У ході розслідування кримінального провадження правоохоронці наполягатимуть, аби автівки все ж потрапили до військових частин.

Затриманим загрожує відповідальність за ч. 3 ст. 201 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Слідство триває.