Головна благоустрій У Тернополі вийдуть на лінії нічні маршрути тролейбусів

У Тернополі вийдуть на лінії нічні маршрути тролейбусів

411

nochnoj-trolУ Тернополі  курсуватимуть нічні маршрути тролейбусів. Поки що це – експеримент. Напередодні Нового року та до 20 січня 2016 року у Тернополі в тестовому режимі будуть  вийдуть на лінію два тролейбуси у нічний час – №5 та №11. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міськради.

На сайті міської ради у розділі «Петиції» тернополянин написав ідею продовжити рух декількох тролейбусів у нічний час. Відтак у міській раді прийняли рішення, що у тестовому режимі до першої години ночі курсуватимуть містом тролейбуси №5 та №11.

– Була подана петиція стосовно функціонування нічних тролейбусів та нічних автобусів, тобто громадського транспорту. Вона набрала понад 250 голосів підтримки, і враховуючи це, сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про те, що в експериментальному режимі буде курсувати два тролейбуси – це 5 і 11 маршрут, запустимо їх на період різдвяних та новорічних свят, – розказує міський голова Тернополя Сергій Надал.

За тестовий період чиновники визначать пасажиропотік у тролейбусах, і, якщо ці маршрути у нічний час будуть популярними, далі розглядатимуть можливість продовження їх роботи.

– Заплановано, що вони будуть курсувати до 1 години, якщо буде потреба, що було більше, ми будемо робити зміни. Просто ми вже мали приклади, що люди звертались, що немає тролейбусів після 22 години, просили добавити, і ми тоді добавляли, а після 23 їхали тільки один або два пасажири, – каже Сергій Надал.

Тролейбуси №5 та №11 своїм маршрутом охоплюють практично усі мікрорайони міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here