Головна культура У Тернополі видали 3D-книгу «Небесна сотня: історія нескорених»

У Тернополі видали 3D-книгу «Небесна сотня: історія нескорених»

844

vlcsnap-2015-08-04-12h40m18s90«Небесна сотня: історія нескорених» – так називається 3D книга, яку видали у Тернополі. Зараз у видавництві готується цілий тираж. Кошти, виручені з продажу видання, підуть на встановлення у Тернополі пам’ятника Героям Небесної сотні.

У форматі 3D книги тернопільські волонтери вирішили увіковічнити пам’ять про Героїв Євромайдану, які родом з Тернопільщини. Ідея належала Віталію Дембіцькому та Ірині Кучерявій. Кожен з них планував окрему книгу про Небесну сотню, проте згодом об’єднали свої зусилля та створили цілу робочу групу.

– Спочатку напрацьовувалась інформація, моніторилася по Інтернет виданнях, також телебачення, абсолютно все, згодом ми зібрали команду волонтерів і ми їздили, зв’язувались з родиною, сім’ями , друзями і їздили на місце народження небесних сотників. Ми спілкувалися із батьками, із сім’єю, з дружинами, дітьми, всіма хто спілкувався і тісно спілкувався із небесними сотниками, – розповідає співавтор 3-D книги Аліна Дзюба.

Завдяки візуальним ефектам книга дозволяє «перенестись» у революційний час та заново пережити буремні події Майдану. Згодом її можна буде побачити не лише у книгарнях міста, а й купити у Інтернеті.

– Кошти підуть на встановлення пам’ятника небесної сотні в Тернополі, в книжці про все це розказано і в книжці намальований перший один з дизайнів для прикладу, але в планах є запустити свій тендер на новий дизайн пам’ятника, – каже співавтор 3-D книги Михайло Жирівський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here