додому надзвичайне У Тернополі вибухнуло колесо тролейбуса, двоє людей травмовані

У Тернополі вибухнуло колесо тролейбуса, двоє людей травмовані

630

Сьогодні вранці на вулиці Миру в Тернополі через несправність тролейбуса потерпіли люди. Зі слів травмованих, коли тролейбус рушав, вибухнула шина одного з коліс. Удар було видно не тільки ззовні, а й відчутно в середині. Двоє тернополян, які сиділи поблизу колеса та постраждали найбільше, відразу викликали швидку та звернулись до травмпункту. Адміністрація комунального підприємства "Тернопільелектротранс" подію не коментує. У свою чергу міський голова Тернополя доручив управлінню транспорту та зв'язку негайно перевірити усі тролейбуси.

Інцидент трапився близько 9 години ранку на вулиці Миру, на зупинці палац культури "Березіль". Зі слів потерпілої Емілії, коли тролейбус рушав, вибухнула шина одного з колес. Удар було видно не тільки ззовні, а й відчутно всередині.

– Чую вибух, я лежу, очі закрила з переляку, і тільки пробую руки, ноги, рухаю, рухаю, добре. Але злакалась, бо не могла встати, потім люди мені помогли, і вже  як я зараз це пригадую, то почалась паніка, люди почали кричати: "Шофер випустіть, відкрийте двері", – розповідає потерпіла Емілія.

В одну мить, розповідає Емілія, із пасажирів у тролейбусі залишилась тільки вона та її сусідка. Їх травмувало найбільше.

Сусідці навіть каблук відірвало, такий сильний був удар, мені більше на п'ятку прийшлось, а їй каблук від чобітка відірвало. От так. Ви розумієте, як це громадський транспорт, на мому місці могла бути маленька дитина, могла бути старша людина. Хотілося б, щоб я не кажу полагодити, бо це нереально, а хоча б перед виїздом провірки якісь проводили,- каже потерпіла.

У травмункті у дівчини діагностували забій ноги, чи є тріщина наразі не видно. Проте наступних два тижні медики рекомендують вставати з ліжка по мінімуму. Після отриманого шоку потерпіла Емілія консультуватиметься з юристами про можливі компенсації або бодай вибачення за отримані травми. Тим часом у комунальному підприємстві "Тернопільелектротранс" не те, щоб вибачатись, а й розповісти що трапилось, не поспішають. Знімальна група кілька разів намагалась зв'язатись з керівництвом "Тернопільелектротрансу", проте директора не було на місці.

У свою чергу міський голова Тернополя, отримавши від нас інформацію про інцидент, доручив управлінню транспорту та зв'язку Тернопільської міської ради негайно перевірити усі тролейбуси міста.