Головна надзвичайне У Тернополі вибухнуло колесо тролейбуса, двоє людей травмовані

У Тернополі вибухнуло колесо тролейбуса, двоє людей травмовані

435

Сьогодні вранці на вулиці Миру в Тернополі через несправність тролейбуса потерпіли люди. Зі слів травмованих, коли тролейбус рушав, вибухнула шина одного з коліс. Удар було видно не тільки ззовні, а й відчутно в середині. Двоє тернополян, які сиділи поблизу колеса та постраждали найбільше, відразу викликали швидку та звернулись до травмпункту. Адміністрація комунального підприємства "Тернопільелектротранс" подію не коментує. У свою чергу міський голова Тернополя доручив управлінню транспорту та зв'язку негайно перевірити усі тролейбуси.

Інцидент трапився близько 9 години ранку на вулиці Миру, на зупинці палац культури "Березіль". Зі слів потерпілої Емілії, коли тролейбус рушав, вибухнула шина одного з колес. Удар було видно не тільки ззовні, а й відчутно всередині.

– Чую вибух, я лежу, очі закрила з переляку, і тільки пробую руки, ноги, рухаю, рухаю, добре. Але злакалась, бо не могла встати, потім люди мені помогли, і вже  як я зараз це пригадую, то почалась паніка, люди почали кричати: "Шофер випустіть, відкрийте двері", – розповідає потерпіла Емілія.

В одну мить, розповідає Емілія, із пасажирів у тролейбусі залишилась тільки вона та її сусідка. Їх травмувало найбільше.

Сусідці навіть каблук відірвало, такий сильний був удар, мені більше на п'ятку прийшлось, а їй каблук від чобітка відірвало. От так. Ви розумієте, як це громадський транспорт, на мому місці могла бути маленька дитина, могла бути старша людина. Хотілося б, щоб я не кажу полагодити, бо це нереально, а хоча б перед виїздом провірки якісь проводили,- каже потерпіла.

У травмункті у дівчини діагностували забій ноги, чи є тріщина наразі не видно. Проте наступних два тижні медики рекомендують вставати з ліжка по мінімуму. Після отриманого шоку потерпіла Емілія консультуватиметься з юристами про можливі компенсації або бодай вибачення за отримані травми. Тим часом у комунальному підприємстві "Тернопільелектротранс" не те, щоб вибачатись, а й розповісти що трапилось, не поспішають. Знімальна група кілька разів намагалась зв'язатись з керівництвом "Тернопільелектротрансу", проте директора не було на місці.

У свою чергу міський голова Тернополя, отримавши від нас інформацію про інцидент, доручив управлінню транспорту та зв'язку Тернопільської міської ради негайно перевірити усі тролейбуси міста.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here