![vlcsnap-2020-08-25-14h12m04s623](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/vlcsnap-2020-08-25-14h12m04s623-640x360.jpg)
У Тернополі встановили новий національний рекорд – написали найбільшу картину, залучивши найбільшу кількість людей. Полотно розміром 2 на 5 метрів – це не просто красивий пейзаж, а й листівка, на звороті якої тернополяни залишили побажання для військових. Рекорд встановлювали під час святкування першого в місті родинного свята для дітей та дорослих, яке для мешканців міста організувала громадська організація «Захист».