додому суспільство У Тернополі встановлюють головну ялинку області

У Тернополі встановлюють головну ялинку області

386

Сьогодні новорічну ялинку уже почали встановлювати традиційно на Театральному майдані міста. Тернополяни та гості обласного центру під час новорічно-різдвяних свят і цього року милуватимуться штучною ялинкою. Її освітлення та прикраси планують дещо змінити, проте несуттєво. Нових додаткових ілюмінацій Театральний майдан цього року не побачить – їх більш ніж достатньо, кажуть фахівці. Головна площа міста буде добре освітленою та цікаво прикрашеною.

На Театральному майдані в центрі міста починають монтувати головну новорічну ялинку. Зелена красуня штучна, її встановлюють вже 4-й рік поспіль, та прикраси цьогоріч планують оновити. Прикрашати ялинку планують наступного тижня.
 
Олег Ліхіцький, начальник КП "Тернопільміськсвітло": "Новий рік має прийти 1 січня, як завжди. Але оскільки заходи почнуться вже 16 грудня, то вже за два тижні нам треба встановити ялинку та всі ілюмінації, так як було в минулому році. Я зараз не хочу сказати, що щось буде краще, чи гірше, але в нас багато ілюмінацій. Думаю, що гіршою, ніж минулого року, не буде".
 
Олег Ліхіцький, начальник КП "Тернопільміськсвітло": "На набережній ставу "Ватра" подарувала нам 20 гірлянд – сніжинки, які переливаються різними кольорами. Наскільки я, знаю людям подобається". 
 
Урочисто запалюватимуть новорічну ялинку в неділю шістнадцятого грудня. Того ж дня на майдані відбудеться святкий концерт.
 
TV-4