додому Головні У Тернополі встановлюють головну ялинку міста

У Тернополі встановлюють головну ялинку міста

469
У Тернополі встановлюють головну ялинку міста. Прикрашатиме Театральний майдан 18-метрова штучна зелена красуня. Через війну минулоріч містяни відмовились встановлювати новорічне дерево. Якою буде ялинка вже цього року та як тернополяни долучилися до її встановлення – розповідаємо у сюжеті.
У Тернополі почали встановлювати головну ялинку міста. Впродовж різдвяно-новорічних свят Театральний майдан прикрашатиме вісімнадцятиметрове зелене дерево.

Олег Лехіцький, директор КП “Тернопільміськсвітло”, коментує: “Це вже 11 ялинка, яку ми ставимо нашим підприємством. Вона є штучна, металічний каркас, потім буде прикриватися такими блоками, щоб вона не впала. Ну і потім встановлюється хвоя. Буде стояти, буде красива і гарна. Буде, звичайно, огорожа така новорічна”.

Новорічне дерево планують прикрасити автентичними та патріотичними іграшками ручної роботи. Напередодні у місті відбувся конкурс “Найкреативніша ялинкова прикраса”. Надійшло 260 робіт від працівників бібліотек, освітніх та культурних закладів, центрів підтримки переселенців тощо. Окрім прикрас, зелену красуню підсвітять святковою ілюмінацією.

Світлана Козелко, начальниця управління культури та мистецтв ТМР, каже: “Ви знаєте, я чесно, дуже здивована, тому що такої кількості робіт ми не мали дуже давно. Згідно нашому положенню участь міг взяти будь-хто, хто проживає в Тернополі і в кого є креативне бачення і бажання перемогти в цьому конкурсі”.

Комісія обере кращих за усіма усіма критеріями конкурсу. Переможці отримають нагородити і подяки міського голови та грошові винагороди.

У міській раді зазначають, що гроші на новорічне дерево з міського бюджету не витрачали. Ялинка та уся святкова ілюмінація залишились з минулих років, а витрати на електроенергію зголосилися взяти на себе небайдужі підприємці. До слова, відкриття новорічної ялинки у Тернополі заплановано на 6 грудня — День Святого Миколая.