Головна Головні У Тернополі вшанують Героїв Небесної сотні та усіх бійців, які загинули на...

У Тернополі вшанують Героїв Небесної сотні та усіх бійців, які загинули на війні

417

 Фото виставvlcsnap-2015-02-16-17h15m24s114ки, демонстрації фільмів, читацькі конференції, круглі столи на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості людей, які віддали своє життя під час революції Гідності відбудуться в навчальних закладах, бібліотеках міста. А в неділю, 22 лютого, усіх тернополян о 12.30 кличуть на Театральний майдан, там молитимуться, відбудеться покладання квітів і лампадок.

 

Пам’ять Героїв Небесної сотні у Тернополі вшанують фотовиставками, показами фільмів, молебнем. Заходи в місті розпочинаються сімнадцятого лютого.

– 17 лютого – “Від майдану до фронту” – фотовистака, яка буде в літературному музеї нашому, в палаці кіно продовжується показ фільму “Добровольці Божої Чоти”. Документальний фільм Сергія Лозниці “Спогади про майдан” – також відбувається показ в палаці кіно 20 лютого. Можна подивитися години на нашлому сайті Тернопільської міськради, – каже заступник міського голови Тернополя

З сімнадцятого до двадцять шостого лютого в Українському домі “Перемога” триватиме виставка робіт учнів Тернопільської станції юних техніків. Основні ж заходи відбудуться в неділю, двадцять другого лютого. На головну площу міста усіх тернополян запрошують на молитву за Героїв Небесної сотні та бійців, які загинули на війні.

– Я запрошую усіх тернополян прийти о 12.30 на театральний майдан, де ми згадаємо в молебні всіх конфесій тих хлопців, які полягли за Україну. Ось такі заходи, якщо їх можна назвати заходами, це перш за все поклик серця, кожен згадає, де він був під час революції, що він зробив за цей рік, як він сам прийняв участь в революції і в еволюції Гідності, – каже заступник міського голови Тернополя

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here