додому Новини У Тернополі вшанували полеглих на війні захисників з усієї області

У Тернополі вшанували полеглих на війні захисників з усієї області

418
У Тернополі вшанували полеглих на війні захисників з усієї області та вручили державні нагороди родинам Воїнів. Відзнаки рідним бійців вручав голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш. Одна з найважчих місій – посмертно нагороджувати Героїв, наголосив очільник нашого краю.

Оксана – сестра полеглого воїна Миколи Дягілева родом із села Борсуки Кременецького району. Стрілець-санітар загинув 26 січня 2023 року під час артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Миколаївка, Бахмутського району.
“Він був дуже послушний і хороший, якшо йому сказали йти, то він піде. Він коли в житті нікого не обідив. Мені здається, коли він загинув, то все село прийшло, навіть більше, 1000 людей було на похороні”.
Без чоловіка залишилася дружина Оля, без люблячого тата – донечка і синочок.

У Тернопіль сім’я приїхала на вручення нагороди своєму герою. Орденом “За мужність” Миколу Дягілева нагородили посмертно.
Пам’ятний захід організувала Тернопільська обласна військова адміністрація, аби вшанувати полеглих на війні захисників з усієї області та вручити державні нагороди родинам Воїнів.

Родинам загиблих воїнів в російсько-українській війні вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня, медалі «Захиснику України» та нагрудні знаки «Кращий сержант (старшина) ЗС України».