додому Головні У Тернополі вшанували полеглих на війні захисників з усієї області та вручили...

У Тернополі вшанували полеглих на війні захисників з усієї області та вручили державні нагороди родинам Воїнів

453

З нагоди Дня українського добровольця у Тернополі вшанували полеглих на війні захисників з усієї області та вручили державні нагороди родинам Воїнів. Нагородження відбулося у символічному місці – музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Наша Христина Черешнюк поспілкувалась із дружиною загиблого військового Дмитра Тимошенка, який зaхищaв Бaтьківщину нa посaді нaвідникa першого aеромобільного бaтaльйону військової чaстини А2120. Орденом “За мужність” чоловіка нагородили посмертно. Подробиці у сюжеті.

Олена – дружина полеглого воїна Дмитра Тимошенка родом із Кременеччини. Він загинув 25 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Новоселівка, Краматорського району.

“Були плачі і в дітей, і в мене. Мусиш далі жити. Просто треба зрозуміти за цей час, що далі вже нічого не буде, і треба просто берегти пам’ять про нього”, – поділилася з нами пані Олена.

У Тернопіль Олена приїхала отримати нагороду свого Героя. Орденом “За мужність” Дмитра Тимошенка нагородили посмертно. Пам’ятний захід організувала Тернопільська обласна військова адміністрація з нагоди Дня українського добровольця. Для чоловіків і жінок, які щоденно б’ються на передовій за нашу державу у складі різних бойових підрозділів. Державні нагороди родинам воїнів з усієї області вручив заступник голови ОВА – Віктор Устенко.

“Сьогодні ми відзначаємо державними нагородами подвиг тих, хто сам вибрав цей шлях. Я переконаний, що, як би вам, як матерям не хотілось синів залишити вдома, але це був їх вибір”, – сказав Віктор Устенко.

“Вони мали 20 років, 45, 55. Вони загинули за Неньку Україну. Прийміть щирі співчуття від капеланської служби”, – звернувся до родин загиблих військовий капелан 44-ї окремої артилерійської бригади Володимир Андрухів.

Локацію для пам’ятного заходу обрали не випадкову – музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини. До речі, з нагоди Дня українського добровольця в музеї можна переглянути тимчасову тематичну книжково-ілюстративну виставку.