додому Новини У Тернополі вшанували пам’ять загиблих від російської агресії дітей

У Тернополі вшанували пам’ять загиблих від російської агресії дітей

412

Сьогодні, 4 червня, Тернопіль разом з усією Україною вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Люди долучилися до всеукраїнської акції “Голоси дітей”. Вони розвішали дзвіночки на дерева, які символізують дитячі голоси, які більше ніхто не почує.

“Ми живемо зараз в такому часі, що в нас іде війна. І дуже страшно, що наші діти вони бачать це. Вони читають і бачать це. Для них також це важко, а особливо, коли гинуть маленькі діти. Невинні діти,” – розповідає тернополянка Світлана. 

Згідно з офіційною статистикою, понад 1900 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення росії. За даними ювенальних прокурорів, 551 дитина загинула та понад 1354 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

“Коли ми говоримо про дітей, то ці молоді люди вони зазвичай ще не встигли навіть усвідомити, що відбувається навколо. Вони стали жертвами цієї війни просто тому що вони опинилися не в тому місці і не в той час. Що цей злочин не може бути безкарним. Жоден злочин війни не може бути безкарним,”  – зазначає Віктор Устенко, заступник начальника Тернопільської ОВА. 

Також учасники заходу долучилися до всеукраїнської акції “Голоси дітей”. Люди розвішали дзвіночки на дерева, які символізують дитячі голоси, які більше ніхто не почує.