додому суспільство У Тернополі вшанували пам’ять українців, які загинули у Другій світовій війні

У Тернополі вшанували пам’ять українців, які загинули у Другій світовій війні

504

Пам'ять українців, які загинули у Другій світовій війні, вшанували сьогодні у Тернополі. Організація об'єднаних націй саме 8 травня вважає  міжнародним днем перемоги над фашизмом. У Тернополі  цей день проголосили днем скорботи за полеглими.

Восьмого травня 1945 року воюючі сторони підписали акт про капітуляцію німецьких військ. Восьме травня в ООН проголосили днем перемоги над фашизмом. Із того часу минуло 68 років та час не дозволяє забути найкровопролитнішу війну в історії людства. Війну, яка так чи інакше торкнулася мільйонів людей. У Тернополі, в Старому парку біля Пагорбу Слави сьогодні влада і громадськість вшанували пам'ять українців, полеглих у Другій світовій війні, хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів.

Олексій Кайда, народний депутат України: "Мільйони українців загинули в тій кривавій м'ясорубці, коли два кривавих режими – і один під червоним прапором зі свастям і другий під червоним прапором серпасто-молоткастим, зіштовхнули десятки народів між собою. Зіштовхнули заради власних примх". 

Ігор Турський, секретар Тернопільської міської ради: "Це була не наша війна. На жаль, ми не отримали перемоги, український народ не отримав перемоги в цій війні, оскільки був відбитий один окупант, а другий окупант ще на багато років засів в нас на нашій Богом даній землі".