додому Новини У Тернополі вшанували пам’ять бандуриста та композитора Миколи Литвина

У Тернополі вшанували пам’ять бандуриста та композитора Миколи Литвина

388

Кобзар, який народився за сотні кілометрів від Тернопільщини, але став для нашого міста рідним. З нагоди 81-річчя від дня народження бандуриста та композитора Миколи Литвина у Тернопільському історико-меморіальному музеї політв’язнів відбувся захід пам’яті. Провели мистецький вечір спільно із викладачами та студентами Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької. Адже саме у цьому навчальному закладі колись навчався бандурист. 

– Він мав трохи проблему, він дуже затинався страшено, коли говорив і він практично ну дуже затинався. Але коли співав це все у нього лилося, ну просто напевно від серця, він був такий добрий чоловік ну дуже добрий, – розповідає Леся Філінська, подруга Миколи Литвина. 

У репертуарі Миколи Литвина були думи, козацькі, стрілецькі та пісні на слова українських поетів. Мистецький захід пам’яті композитора у музеї політв’язнів провели спільно із викладачами та студентами Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької.