додому Головні У Тернополі вперше відбулися “Ігри героїв”

У Тернополі вперше відбулися “Ігри героїв”

851

“Ігри героїв” вперше відбулися у Тернополі. Це Всеукраїнські спортивні змагання з кросфіту, що включають в себе вправи на витривалість, швидкість, спритність та силу. Участь в іграх взяли чоловіки, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Більшість з них – учасники АТО, а також ті, що отримали побутові травми. Всього у Тернопіль, аби позмагатися, приїхали 15 учасників з різних міст України.

Аби взяти участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях “Ігри героїв”, до Тернополя приїхали учасники з різних міст України. Для кожного з них – це чергова можливість  довести собі та іншим, що обмежені можливості лише в голові, якщо дуже сильно чогось захотіти, то все реально. –Це вид спорту кросфіт називається, ми змагаємось між собою, щоби показати хлопцям, що життя продовжується  і все добре.

Настрій, як завжди, позитивий. Трішки хвилююся, для мене трошки важко, але нічо, будем старатися.

Особисто мені – це кожен раз новий виклик для мене, попробувати свої сили, спробувати щось нове – це особисто для мене. А як впливають на учасників – це комунікація, це реабілітація, це зв’язок, це виплеск негативних в дечому емоцій і виклик самому для себе.

“Ігри героїв” відбулись у Тернополі вперше. Це змагання з кросфіту, що включають в себе вправи на витривалість, швидкість, спритність та силу.