додому спорт У Тернополі вперше провели змагання із хокею під відкритим небом

У Тернополі вперше провели змагання із хокею під відкритим небом

913

 

У Тернополі вперше провели змагання із хокею під відкритим небом, які об'єднали 13 команд із України. Для цього на Тернопільському ставі розчистили та облаштували п'ять хокейних майданчиків. Перемогу у дводенному турнірі святкувала команда "Льдокол", яка приїхала із Києва. Тернопільські "Подоляни-1" задовільнилися званням фіналіста.

26-27 січня Тернопільский став перетворився на плацдарм хокейних баталій та інших розваг для глядачів, які не полінувалися у морозяний день сюди завітати. Гості свята могли пригоститись їжею та напоями. Охочі, за символічну плату, – проїхатися у бричці, запряженій кіньми, або ж повправлятися у верховій їзді. Все ж основною подією, яка привела людей на Тернопільский став, були змагання із хокею. За почесний кубок змагалися місцеві хокеїсти, а також команди із Київщини, Львівської, Вінницької, та Одеської областей, загалом – 13 команд.

Георгій Хвічія-Дуве, ініціатор змагання "Ternopil Hockey Classic": "Результат відмінний я думаю, погода дуже гарна була, команди хорошого рівня, більш-менш рівні, були лідери, загалом я змаганнями дуже задоволений, гравці передають, дуже дякують всім".

Класичний хокей проводять за своєрідними правилами. Воротарів тут немає, а за ворота слугують дерев'яні конструкції із віконечками, куди й слід закидати шайбу. Найкраще це вдалося київському "Льодоколу", який і став переможцем започаткованого турніру.

Михайло Пилипчук, капітан команди "Льодокол" Київ: "На сколько я знаю, классический хокей на озере, он у нас в стране не культивировался, он к нам пришел из Канады, там еще играют в скандинавских странах , это первый турнир, которий здесь прошел, очень хорошо был организован, очень интересно, совсем не так, как в крытих катках, есть свои огромние плюсы и масса позитивных емоций".

Трохи менше позитивних емоцій у і ншого фіналіcта, тернопільської команди "Подоляни-1". У вирішальній зустріч проти київського "Льодоколу" хоч і не без боротьби, вони все ж поступилися із рахунком 0:7.

Юрій Новак, гравець команди "Подоляни-1" Тернопіль: "Справлялись трохи, но якби більше в пас грали трохи, то всьо, то б могли і виграти, а так, друге місце тоже хороший варіант".

Андрій Мотало, гравець команди "Подоляни-1" Тернопіль: "Загалом добре, були конкурси, різні розважальні конкурси, була і гра, фінал, загалом гарно зіграли".

Подібне змагання, яке організатори обіцяють зробити щорічним – вважає міська влада, дозволяють повноцінніше використовувати той потенціал, яким наділений Тернопільський став.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Саме подієвий туризм – це один з ключових напрямків розвитку для нашого міста. Такими подіями і спортивного напрямку, розважального напрямку на природі, під чистим небом, на свіжому повітрі – це якраз те, що може зачепити потенційного туриста або гостя нашого міста в наше місто".

Георгій Хвічія-Дуве, ініціатор змагання "Ternopil Hockey Classic": "Турнір ми обов'язково будем робити традиційним, одне але, це щоб була погода,  тому що ми в лотерею зіграли і попали якраз так, що на 26-27 січня дуже короткий проміжок часу, якраз мінусова температура".