додому Новини У Тернополі Володимиру Стаюрі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” посмертно

У Тернополі Володимиру Стаюрі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” посмертно

883

Трагічно загинув депутат Тернопільської міськради, очільник міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Володимир Стаюра. Він помер 26 серпня під час відпустки у Єгипті, де відпочивав з дружиною та семирічним сином. Офіційно причину смерті поки що не повідомляють. Його тіло привезуть у Тернопіль не раніше 1 вересня, після проведення розтинів та експертиз.

Володимир Стаюра першим піднімав український прапор над Тернопільською міською радою в 1990 році, був активним учасником Революції Гідності, керівником Штабу національного спротиву у Тернополі. Під час російської агресії він пішов на фронт, де брав участь у бойових діях у складі добровольчого батальйону “Січ”, згодом був заступником командира роти “Карпатська Січ” 93-ої Окремої механізованої бригади Збройних сил України.

Воював на передовій у Пісках. У 2015 році Володимир Стаюра став депутатом Тернопільської міської ради. 28 серпня, на День міста у Тернополі Володимиру Стаюрі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” посмертно.