додому суспільство У Тернополі вирішують куди поставити новорічну ялинку

У Тернополі вирішують куди поставити новорічну ялинку

423

Бути чи не бути новорічній ялинці на Театральному майдані Тернополя? Сусідній Івано-Франківськ від міської ялинки може взагалі цьогоріч відмовитись. Тернополян же просять висловлювати свої пропозиції, де встановити головний новорічний атрибут.

Тут мали б монтувати ялинку. Натомість на Театральному майдані Тернополя людей збирають масові протести. Чи завершаться до Нового року – невідомо. Мітингувальники щодня підтверджують: стоятимуть тут до кінця. А якщо стоятимуть вони, то центральної ялинки міста поставити ніде.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Є така пропозиція, я схиляюсь до неї, дуже правильна, поставити в Тернополі на майданчику біля пам'ятника Бандері таку справжню бандерівську ялинку. І щоб парк зі свою інфраструктурою повністю задовільнив містян у відпочинку. Але це одна із пропозицій".

Маєте інші – пишіть. Свої коментарі можете залишати на сайті міської ради Тернополя та на сайті ТV-4. Бо думки тернополян, чи потрібна цьогоріч міська ялинка взагалі, різняться.

– Ялинка потрібна в будь-якому випадку. Це дитяче свято, родинне, сімейне. Люди прийдуть.

 

– Я вважаю, що її взагалі ставити не треба.
– Можна без неї взагалі обійтись. Головне, щоб ми мали свою державу.

Про державу думають дорослі, дітям ближче свято і яскрава ялинка.

– Дуже люблю.

– А де мала б стояти в місті ялинка?

– На Театральному майдані.

– А якщо не тут, то де ще улюблені місця твої?

– В парку, біля озера.

На майдані, в парку чи біля озера, як і в минулі роки встановлять штучну ялинку. Прикрасити її пропонують тернополянам.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Я хотів би звернутися до тернополян, щоб вони самі прикрашали цьогорічну ялинку своїми іграшками. І школярі, вчителі трудового виховання, щоб кожна школа по 2-3 іграшки зробила, як вони бачать цей Новий рік".

Міські чиновники заспокоюють: і подарунки дітям до Миколая, і шопка до новорічно-різдвяних свят, і традиційні ялинки міського голови  у Тернополі будуть. У будь-якому випадку не залишиться без головного новорічного дерева і Театральний майдан. Запорошені снігом, тут ростуть живі ялинки.