додому Головні У Тернополі військовослужбовці провели змагання з армреслінгу

У Тернополі військовослужбовці провели змагання з армреслінгу

1231

У Тернополі військовослужбовці 44-тої бригади провели змагання з армреслінгу. Підтримав хлопців та поділився практичними порадами, аби перемогти і багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з армреслінгу та ще й наш земляк Андрій Пушкар. Найсильніші бійці візьмуть участь у чемпіонаті Західного регіону серед військових.

-Приємно, що є така ініціатива, ми в управлінні спорту сьогодні скоординували роботу, на наше прохання скликнулась федерація армспорту Тернопільської області, Андрій Пушкар-багаторазовий чемпіон світу. Спільно ми проводимо сьогодні із 44 бригадою цей захід, я думаю і вже бачу по розминці наскільки хлопцям загорілись очі та з’являється азарт, – розповідає начальник управління фізичної культури та спорту ОДА ВІКТОР МАЦИКУР.

Підтримав хлопців та поділився практичними порадами, аби перемогти і багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з армреслінгу та ще й наш земляк Андрій Пушкар.

 

Прийшов сьогодні підтримати військових, показати їм техніку боротьби, розказати правила змагання, оскільки буде відбуватися чемпіонат західного регіону  серед військових і треба визначити кращих хто буде представляти нашу військову частину, – каже багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з армреслінгу АНДРІЙ ПУШКАР.


Участь у змаганнях взяли більше двох десятків військовослужбовців. Найзапекліша боротьба у фіналі. Змагаються переможці усіх попередніх етапів. Найсильніші бійці командування 44-тої бригади візьмуть участь у чемпіонаті Західного регіону серед військових.