додому Новини У Тернополі відзначили лауреатів конкурсу “Людина року – 2015”

У Тернополі відзначили лауреатів конкурсу “Людина року – 2015”

727

vlcsnap-2016-02-02-11h00m52s920У неділю, 31 січня, у Тернополі відзначили лауреатів конкурсу “Людина року – 2015”. Конкурс є традиційним і уже проводиться у нашому місті 15 років поспіль. Символічним цього року є й число номінантів, їх також обрали 15.

Лауреатів конкурсу “Людина року” у Тернополі обирають з 2001 року. Організаторами такого заходу є спортивно-мистецький та духовний центр “Моя Україна” та редакція обласної газети “Вільне життя плюс”. Цьогоріч у конкурсу ювілей – 15 річниця.

– Ось і прийшов цей день, коли ми підвели підсумки “Людини року- 2015”. І так здається, можливо ніби це вчора, а це уже 15-й раз. І тому-то я сьогодні, десь можливо з самого початку, хотів би висловити щирі подяки слова тим, хто започатковував ту добру, потрібну, необхідну справу для наших тернополян, – розповідає голова конкурсної комісії  Олег Караванський.

За 15 років конкурсу у стінах Тернопільського замку нагородили більше двохсот відомих тернопільських та всеукраїнських діячів у різних сферах діяльності. За останні роки до лауреатів на “Людину року” додали і волонтерів.

– Я безмежно вдячна вам за таку оцінку нашої роботи тому, що насправді я працюю не одна і несправедливо сказати, що все це моя заслуга. Ні, не моя заслуга. І найгірше, що я розумію, що це навіть не третя частина шляху. Все, що було зроблено – зроблено багато, але повірте, мізер з того, що зараз потрібно зробити, – каже волонтер, лауреат конкурсу “Людина року – 2015” Лілія Мусіхіна.

Професор Микола Лазарович менше тижня, як повернувся з АТО. Він пробув там рік. У неділю, коли його нагороджували, він все ж залишався думками із побратимами.

– Знаєте, я сьогодні і в даний час, і коли виступав, я все ж таки думаю про тих хлопців, які знаходяться в окопах. І, власне, емоції це своєрідне таке звернення до тих хлопців, – каже  доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри ТНЕУ, учасник АТО, лауреат конкурсу “Людина року- 2015” Микола Лазарович.

Цьогоріч вперше за багато років висунули 15 номінантів на почесне звання. Їх запропонували окремі колективи, підприємства, організації та творчі спілки. Нагороджені отримали пам’ятні статуетки, почесні дипломи та медалі.