Головна Новини У Тернополі відзначили лауреатів конкурсу “Людина року – 2015”

У Тернополі відзначили лауреатів конкурсу “Людина року – 2015”

611

vlcsnap-2016-02-02-11h00m52s920У неділю, 31 січня, у Тернополі відзначили лауреатів конкурсу “Людина року – 2015”. Конкурс є традиційним і уже проводиться у нашому місті 15 років поспіль. Символічним цього року є й число номінантів, їх також обрали 15.

Лауреатів конкурсу “Людина року” у Тернополі обирають з 2001 року. Організаторами такого заходу є спортивно-мистецький та духовний центр “Моя Україна” та редакція обласної газети “Вільне життя плюс”. Цьогоріч у конкурсу ювілей – 15 річниця.

– Ось і прийшов цей день, коли ми підвели підсумки “Людини року- 2015”. І так здається, можливо ніби це вчора, а це уже 15-й раз. І тому-то я сьогодні, десь можливо з самого початку, хотів би висловити щирі подяки слова тим, хто започатковував ту добру, потрібну, необхідну справу для наших тернополян, – розповідає голова конкурсної комісії  Олег Караванський.

За 15 років конкурсу у стінах Тернопільського замку нагородили більше двохсот відомих тернопільських та всеукраїнських діячів у різних сферах діяльності. За останні роки до лауреатів на “Людину року” додали і волонтерів.

– Я безмежно вдячна вам за таку оцінку нашої роботи тому, що насправді я працюю не одна і несправедливо сказати, що все це моя заслуга. Ні, не моя заслуга. І найгірше, що я розумію, що це навіть не третя частина шляху. Все, що було зроблено – зроблено багато, але повірте, мізер з того, що зараз потрібно зробити, – каже волонтер, лауреат конкурсу “Людина року – 2015” Лілія Мусіхіна.

Професор Микола Лазарович менше тижня, як повернувся з АТО. Він пробув там рік. У неділю, коли його нагороджували, він все ж залишався думками із побратимами.

– Знаєте, я сьогодні і в даний час, і коли виступав, я все ж таки думаю про тих хлопців, які знаходяться в окопах. І, власне, емоції це своєрідне таке звернення до тих хлопців, – каже  доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри ТНЕУ, учасник АТО, лауреат конкурсу “Людина року- 2015” Микола Лазарович.

Цьогоріч вперше за багато років висунули 15 номінантів на почесне звання. Їх запропонували окремі колективи, підприємства, організації та творчі спілки. Нагороджені отримали пам’ятні статуетки, почесні дипломи та медалі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here