![Screenshot_14](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_14-640x356.jpg)
День Героїв Україні відзначили у Тернополі. У цей день дякують усім тим, хто продовжує захищати нашу країну на фронті, хто рятує життя, розміновує території та робить усе задля спільної мети – великої перемоги над ворогом. У цей день також вшановують і тих, хто загинув на полі бою, боронячи наше мирне небо. З нагоди цієї дати у Тернополі вручили відзнаки батькам, діти яких отримали звання Героя України.