![326320487_914241802924889_8128622550648577283_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/326320487_914241802924889_8128622550648577283_n-640x427.jpg)
У Тернополі відзначили 111-ту річницю з дня народження легендарної постаті в історії України, провідника ОУН Ярослава Стецька. Він був одним із ініціаторів створення Революційного проводу ОУН-бандерівська, а згодом став заступником Степана Бандери. На Українських національних зборах у Львові влітку 1941-го проголосив Акт відновлення Української держави і став прем’єром. Його життєве кредо звучало так: «Змислом мойого цілого життя було, є і буде: Україна вільна, Україна соборна, Україна без холопа і без пана. Я вірю в перемогу, я вірю так сильно, що можна вмерти. З цього шляху мене не заверне ніщо: ані тортури, ані пекло тюрем, ані смерть». Життя Ярослава Стецька — приклад того, як треба любити свій край, народ та Батьківщину. З нагоди його дня народження у Тернополі відбулись урочистості.