Головна благоустрій У Тернополі відкрили нову тролейбусну лінію на масиві “Дружба”

У Тернополі відкрили нову тролейбусну лінію на масиві “Дружба”

695

vlcsnap-2015-08-31-16h59m59s202У Тернополі відкрили нову тролейбусну лінію на масиві “Дружба”. Вона зв’яже тролейбусним сполученням густонаселений район вулиці Лучаківського. Від сьогодні Новою лінією їздять  тролейбуси, які курсують маршрутом № 11.

Нова тролейбусна лінія на масиві “Дружба” у Тернополі пролягає від вулиці Бережанської, через Лучаківського та Будного і завершується на Тролейбусній. Цими вулицями вже від сьогодні курсує тролейбус одинадцятого маршруту.

– Одинадцятий маршрут – специфічний, бо він з’єднує «Дружбу» з вулицею Київською. Ми розуміємо, що велика кількість пасажирів їде в лікарню № 3, тому не хочемо створювати їм незручностей, а просто встановили знак «Зупинка на вимогу» перед поворотом на вулицю Лучаківського і впродовж декількох днів працівники «Електротрансу» зупинятимуть там транспорт, щоб ми відпрацювали це до автоматизму, – розповідає директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Далі комунальники приступлять до будівництва ще однієї тролейбусної лінії, яка сполучить вулиці Протасевича – Довженка – Лесі Українки. Її планують завершити до кінця року.

– За останні декілька років у Тернополі збудовано три нові тролейбусні лінії: на масиві «Аляска» (вул. В. Великого – Л. Курбаса – Морозенка – Симоненка), у районі обласної дитячої лікарні (вул. Корольова – Сахарова – Купчинського), на масиві «Дружба» (вул. Бережанська – Лучаківського – Будного – Тролейбусна). А у вересні планується розпочати будівництво ще однієї лінії на масиві «Східний» вулицями Протасевича – О. Довженка – Лесі Українки, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

З появою нових тролейбусних ліній у місті є потреба у нових тролейбусах. За останні чотири роки КП «Тернопільелектротранс» наполовину оновило рухомий склад. Міська рада купила 22 тролейбуси. Ще чотири прибудуть у Тернопіль у вересні-жовтні. Розвиток електротранспорту є пріоритетом для Тернополя, каже міський голова, бо це екологічний і економний вид транспорту. В Тернополі удосконалюють також якість обслуговування пасажирів – у міських тролейбусах працює WI-FI, встановлені GPS-навігатори. Тернопільські кондуктори почали тестувати автоматизовану систему оплати за проїзд.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here