![552212858d342505720477338081fd54047b8c55](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/552212858d342505720477338081fd54047b8c55-640x426.webp)
На вулиці Клима Савури в Тернополі відкрили меморіальну дошку для загиблого захисника Артура-Артема Харіва.
Про урочисте відкриття повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
— Сьогодні, 13 квітня відбулося відкриття меморіальної дошки Харіву Артуру-Артему на вулиці Клима Савури, 9. Тут він проживав. І тепер навічно залишиться у пам’яті кожного тернополяни, кожного українця. Схиляємо голови перед його подвигами, патріотизмом та мужністю. Вічна шана та слава Герою, — написав міський голова Тернополя.