Головна Новини У Тернополі відбувся сімейний спортивний фестиваль від “RIA плюс”

У Тернополі відбувся сімейний спортивний фестиваль від “RIA плюс”

547

vlcsnap-2015-07-03-16h06m00s201Тернопіль – місто спортивне. У цьому переконані працівники медіа корпорації RIA плюс. Вони самі люблять спорт та заохочують інших. 15 років поспіль щоліта корпорація організовує для тернополян та гостей міста святкові фестивалі. Готуючи програму, найперше, не забувають пропагувати городянам здоровий спосіб життя. У рамках цьогорічного фестивалю у Тернополі відбувся Чемпіонат України зі стронгмену, співорганізаторами якого виступила громадська організація “Самопоміч”.

Цього року медіа корпорація подарувала тернополянам сімейний фестиваль «Тернопіль – Спортивний». Впродовж дня у різних куточках міста працювали спортивні секції та майстер класи, які не залишили байдужими тисячі маленьких, юних та дорослих тернополян. Сімейний велозаїзд від «RIA плюс» та спортивні естафети з призами для переможців у парку імені Тараса Шевченка. Йога, пілатес, бодіфлекс, фітнес, ушу та самооборона. Реальну спробу познайомитись та розпочати займатись різними видами гімнастики, найсміливішим гостям свята подарували тернопільські спортсмени на своїх майстер-класах. Для тих, хто ще не наважився, показові виступи.

Були на спортивному фестивалі і справжні змагання. Дванадцять українських богатирів з різних міст боролись за титул Чемпіона України зі стронг мену. Аби довести, що ти найсильніший, довелось піднімати важчі за себе у кілька разів вантажі, тягти десятки метрів шеститонну автівку та носити валізки вагою у 115 кілограмів кожна.

Організатори фестивалю переконані, цікавим та корисним свято було для усіх гостей. А ще обіцяють і надалі пропагувати у Тернополі здоровий спосіб життя та повагу до спорту.

– Хочеться подякувати всім читачам, користувачам нашого сайту 20 хвилин, читачам газети RIA плюс за те, що вони прийшли на це свято, за те, що вони є нашими передплатниками. Я думаю, що всі залишились задоволеними. І на наступний рік ми також зробимо хороший гарний фестиваль, свято. Я думаю ми будемо тримати таку традицію, пропагувати здоровий спосіб життя і робити фестиваль “Тернопіль – спортивний”, – каже Регіональний видавець Тернопільської філії Медіа Корпорації “RIA” Юрій Штопко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here