![фінансова грамотність](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/vlcsnap-2024-05-20-17h57m28s898-640x360.jpg)
Як правильно розрахувати свій бюджет, щоб не влізти у борги. Це дізнавались під час ігор у турнірі із фінансової грамотності, який відбувся у Тернополі. На заході зібрали школярів та студентів перших курсів. Усе для того, аби молодь з ранніх років могла самотужки планувати свої витрати та доходи.
Турнір з фінансової грамотності між школярами та студентами коледжів провели у Тернопільській загальноосвітній школі номер 14. П’ять команд з Тернополя та області змагалися і демонстрували свій рівень знань у сфері управління особистими фінансами. Протягом дня учасники вирішували завдання та проблемні ситуації від експертів.
Президент громадської організації з фінансів Сергій Івагло розповідає, наразі їхня команда має на меті відкрити у Тернополі клуби фінансової грамотності. Це платформа неформальної освіти, яка дозволяє її учасникам розвивати навички управління фінансами та підвищувати свої економічні здібності