додому Новини У Тернополі відбувся конкурс “Місіс Галицька краса”- 2024

У Тернополі відбувся конкурс “Місіс Галицька краса”- 2024

561

Цього дня сцена Тернопільського драмтеатру стала місцем, де краса зустрічається зі сміливістю. Вперше у місті провели конкурс краси під назвою “Місіс Галицька краса”- 2024. Десять учасниць демонструвати не лише вроду, а й інтелект, свої досягнення та сімейні цінності.

Олеся та Наталія – організаторки заходу. Рік тому у них виникла ідея конкурсу краси, який ламає всі стереотипи. І найбільший з них це те, що вік не має бути перешкодою для жінки.

“Міс Тернопіль, таке багато робили. Але такого як місіс, коли вже учасниці більш свідомі, коли мають сім’ї, досягли певного рівня. Такого в нас в Тернополі не було. Ми з Наталею дуже довго цю ідею виношували. Ми вагалися, сумнівалися. Ми не знали, чи буде ось цей ажіотаж,” – розповідає одна з організаторок. 

Переможницею “Місіс Галицька краса- 2024” стала учасниця під номером “7” – Марія Бабій. Це не перший її конкурс краси, та нам учасниця зізналася що отримати цього разу головну корону не сподівалася, оскільки вирішила брати участь, насамперед, заради позитивних емоцій.

“Мій девіз по житті просто бути щасливою і кайфувати від кожної секунди чи моменту. І воно проявляється в таких моментах як конкурси чи у виступах, так як я виступаю у спорті. Мені подобається сцена, мені подобається творчість, мистецтво. Мені подобається спорт поєднувати з музикою. І тут також в третьому дефіле я це ніби сталася донести,” – розповідає Марія Бабій. 

Організатори “Місіс Галицька краса- 2024” не планують на цьому зупинятися. Будуть продовжувати і надалі втілювати такі формати конкурсу краси в життя. Адже своїми заходами хочуть надихати інших не сумніватися у собі та найголовніше – не здаватися, а сміливо крокувати до власних цілей.