додому Новини У Тернополі відбувся благодійний забіг “Активні парки”

У Тернополі відбувся благодійний забіг “Активні парки”

458

Здоров’я покращити і добру справу зробити. У Тернополі відбувся благодійний забіг. Соціальний проект «Активні парки – локації здорової України» реалізовує Міністерство молоді та спорту України з 2021 року, він спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян. Основною метою проекту є залучення різних груп населення до систематичних тренувань, спрямованих на розвиток основних рухових якостей – загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість. Організатор забігу у Тернополі – «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» зробив захід у Тернополі ще й благодійним.

У благодійному забігу “Активні Парки”, який відбувся на набережній тернопільського ставу, участь взяли як дошкільнята, так і люди поважного віку.
Василь Петрович – один із найстарших учасників забігу. Йому 67 і вже понад сорок років він активно займається спортом, продовжує підтримувати свою фізичну форму і залюбки бере участь у таких заходах.

Учасників заходу мотивує не тільки змога випробувати свої спортивні навички, а й можливість допомогти Збройним Силам.

Благодійність є вагомим чинником, який впливає на результати таких забігів, розповідає ветеран війни та координатор спортивних занять Олег Андрієнко. Державна установа “Спорт для всіх” допомагає армії, організовуючи спортивні заходи не тільки на Тернопільщині, а також по всій Україні. Ще організаторів надихає те, що в них є можливість займатися корисною справою попри війну, водночас загартовувати і виховувати молодь.

Такі спортивні події під час війни, це і популяризації здорового способу життя, і можливість фінансово підтримати людей, які нас захищають, і таким чином наблизити перемогу.