![vlcsnap-2022-10-14-16h35m32s834](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-14-16h35m32s834-640x360.png)
14 жовтня українці відзначають декілька важливих подій. Це Свято Покрови Божої Матері, день козацтва, захисників та захисниць України. Також цьогоріч – 80-та річницю створення Української повстанської армії. З нагоди цих свят у Тернополі відбулись урочистості та нагородження. На подіях були мої колеги Тетяна Скиба і Яна Шайнюк. Вони розкажуть про те, як відзначали знакові свята у нашому місті.
Насамперед дякуємо усім тим, хто на фронті та в тилу наближає нашу перемогу. Вічна слава полеглим героям!