![не конференція](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/vlcsnap-2024-05-27-18h25m33s770-640x360.jpg)
У Тернополі відбулася магістральна регіональна (не) конференція mini-EdCamp. До панельних дискусій приєднувалися вчителі, експерти та учні. Вони обговорювали сучасні реалії освіти, розвиток, проблеми та шляхи їх подолання.
На захід у Тернопіль приїхали педагоги та спікери із різних міст України. Ганна Мацюк, прибула на (не)конференцію із Києва. Працює жінка академічною директоркою у Білогородському ліцеї смарт технологій і готова поділитися досвідом організації освітнього процесу у приватній школі.