додому Головні У Тернополі відбулася акція на підтримку полонених захисників “Азовсталі”

У Тернополі відбулася акція на підтримку полонених захисників “Азовсталі”

583
У Тернополі відбулася акція на підтримку полонених захисників “Азовсталі”. Півтори тисячі оборонців Маріуполя досі перебувають в руках ворога – серед них – майже 700 азовців. Наші захисники у неволі майже 18 місяців. Аби нагадати про воїнів «Азову» та інших формувань, які досі у російському полон, на Театральний майдан Тернополя прийшли їхні рідні, друзі, знайомі, тернополяни та переселенці. Подробиці акції- дивіться далі.
На Театральному майдані у Тернополі відбулася акція на підтримку полонених захисників “Азовсталі”. Хлопець Юлії Бондарчук – військовослужбовець який народився та проходив службу у Маріуполі. З перших днів повномасштабної війни обороняв рідне місто, а під час виходу з Азовсталі, потрапив у російський полон. Вже більше року дівчина не спілкувалася із коханим. “Він служив в полку Азов, недавно йому виповнилося 27 і він вже друге своє день народження зустрічає поза межами рідної країни, невідомо в яких умовах взагалі, що з ним відбувається”.

Дівчина мешкає у Рівному, приїхала на акцію у Тернопіль, аби підтримати рідних та друзів полонених захисників.

“Вони все ще знаходяться у полоні, все ще їхній стан, стан здоров’я чи вони живі чи здорові не відомо, так як війна йде і люди вже звикають до цього, тому якось хотілося б нагадати, нагадати суспільству, що потрібно боротися за хлопців, що вони ще досі там і не потрібно про них забувати”.

Акція у Тернополі розпочалася з хвилини мовчання у пам’ять про загиблих військовослужбовців. Далі до мікрофону могли підійти охочі та сказати кілька слів присутнім.

Прийшла на акцію разом зі своїми двома дітьми Олена Нікуліна. Жінка з початком повномасштабного вторгнення виїхала із Маріуполя. Максим, чоловік Олени – військовослужбовець, з початком бойових дій залишився боронити рідне місто. Після виходу із Азовсталі чоловік досі перебуває у полоні. Спілкувалася жінка останній раз зі своїм коханим ще тоді, коли він перебував на Азовсталі.

Станом на зараз понад півтори тисячі оборонців Маріуполя досі перебувають у руках ворога, серед них – майже 700 азовців.