додому Новини У Тернополі відбулась творча зустріч із військовим та письменником Андрієм Кириченком

У Тернополі відбулась творча зустріч із військовим та письменником Андрієм Кириченком

483

“Я не герой, я тільки служу з героями і Бог дав мені можливість розповісти про них”. У Тернополі відбулась творча зустріч із військовим та письменником Андрієм Кириченком. Поет пише про воєнне життя через призму ліричного героя. У доробку захисника чотири поетичні та одна прозова збірки. Автор творів каже, що у текстах він віддає свою данину пам’яті побратимам, які захищають Батьківщину від ворога. Більше знає Христина Черешнюк.

Андрій Кириченко – військовослужбовець та поет. Його життєствердні тексти пронизані важкою філософією бойових дій. Чоловік пише про події на Донеччині та Луганщині: про обстріли, поранення та смерті.

“Я завжди кажу, що я не герой, я тільки служу з героями і Бог дав мені можливість розповісти про них. Якщо була якась цікава тема – виникає натхнення. Воно приходить на заході сонця, полі бою, в кабінеті, тоді пишу в нотатках. Пізніше працюємо з текстом і щось народжується”, – розповів нам Андрій Кириченко.

Творча зустріч із Андрієм Кириченком відбулась у стінах Тернопільської обласної бібліотеки для молоді. Тут зібрались прихильники військового, серед них тернопільський поет Юрко Вітяк.

“Цікаво, коли автори, які проходять пекла війни пишуть про найпозитивніше, щоб нас зацікавити, але з іншого боку розкривають багато проблем, які сьогодні мають суспільство активізувати, змусити замислитися і зробити все для того, аби ці питання вирішувались”, – зазначив Юрко Вітяк.

У доробку Андрія Кириченка чотири поетичні та одна прозова збірки. У своїх роботах прозаїк відображає невідомий для багатьох цивільних, і водночас знайомий до найменших дрібниць військовим, світ. Він майстерно розказує реальні історії російсько-української війни, учасником або свідком яких був сам.