додому Новини У Тернополі відбулась благодійна виставка світлин “Близькість” місцевої фотографині Лесі Ясніцької

У Тернополі відбулась благодійна виставка світлин “Близькість” місцевої фотографині Лесі Ясніцької

325
У Тернополі відбулась благодійна виставка світлин “Близькість” місцевої фотографині Лесі Ясніцької. Чорно-білі портрети чоловіків і жінок передають особливу атмосферу. Дівчина вдало передала щирі емоції кожної моделі, а головне її правило на фотосесії: відмова від неприроднього позування.
Кожна її світлина – окрема історія, яка передає не тільки індивідуальні риси людини, її зовнішність, але й внутрішній світ, емоції та переживання. Це роботи фотографині Лесі Ясніцької, яка днями організувала у Тернополі благодійну виставку “Близкість”.

Леся Ясніцька, фотографиня, коментує: “Я дуже хотіла тим, що я роблю доєднатись до того, шо я можу пришвидшити перемогу нашу. Я можу розіграти фотосесію за донати, це те, шо людям подобається і може їх зацікавити . І подумала, шо класно було б зробити благодійний вечір, як виставку і розіграш фотосесії”.

Усіх цих людей Леся фотографувала у Тернополі, Києві, Парижі та Канадському містечку Едмонт. На цьому фото покійний тернопільський барда, поет та драматург Олександр Смик. Саме знімок, який земляку зробила Леся на фотосесії, дружина Олександра обрала на його пам’ятник.

Марія Гудима, дружина Олександра Смика, каже: “Він завжди їй казав: “Леся роби, Леся треба”. Ми зустрічались випадково у місті і він завжди ї’ казав: “давай, ти можеш і вмієш”. І ми сьогодні бачимо, шо так. Вона вміє і може!”

Тетяна Скиба, подруга фотографині Лесі Ясніцької, додає: Комент: “Ми з Лесею знайомі зі студенства. Вона завжди була творча. Проявлялась в текстах, у відео. Коли вона взяла в руки фотоапарат, вона відчула, шо це також її. Леся має свій стиль. От коли побачиш її фотографії, я одразу скажу, що це Леся”.

Фотографиня, як ніхто інший вміє передати щирі емоції кожної моделі, а головне її правило на фотосесії: відмова від неприроднього позування.

Усі виручені кошти із благодійної фотовиставки, а це майже 80 тисяч гривень Леся Ясніцька перерахувала на шелтер, де живуть евакуйовані діти-сироти, мами з дітьми та тваринами “Місто добра”.