Головна Новини У Тернополі відбудуться Наукові пікніки

У Тернополі відбудуться Наукові пікніки

673

vlcsnap-2016-05-17-15h43m06s425Вже вчетверте у Тернополі відбудуться Наукові пікніки. Учасники та відвідувачі зможуть поплавати в унікальному басейні з неньютонівською рідиною (рідиною по поверхні якої можна бігати), підсмажити сосиски без відкритого вогню та багато іншого. Свято цікавої і доступної науки проведуть на Театральному майдані у Тернополі 22 травня. Почнеться дійство о 12:00.

Четверті наукові Пікніки відбудуться у Тернополі на Театральному майдані міста. Захід проходить з метою – популяризації науки серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні.

– Зареєструвалося 38 команд і ще реєструються, бо ЗНО. Команди різнобічні, досліди з хімії, фізики, біології. Не будуть повторятися з минулим роком, – розповідає головний координатор проекту Христина Білінська.

Наукові пікніки – найбільший в Європі масовий захід під відкритим небом, який доводить, що наука може бути неймовірно цікавою. Вже другий рік поспіль в Україні сезон Наукових пікніків відкривають у Тернополі. Всім охочим учаснкии Наукових пікніків продемонструють більше п’ятиста дослідів. Тож не пропустіть. 22 травня на Театральному майдані міста о 12 год.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here