![102](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/102-640x428.jpeg)
У Тернополі збільшать кількість автобусів на маршруті №27 — «Обласна психоневрологічна лікарня – вул. Василя Симоненка». Вони курсуватимуть у вихідні на літній період.
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
Такими були побажання та звернення тернополян.
Від сьогодні, з 17 червня у вихідні на маршруті працюватимуть чотири одиниці транспорту і, відповідно, скорочується час очікування на транспорт. Автобус здійснюватиме рух відповідно до затвердженого маршруту.
Кожен другий автобус (з 09:52 до 16:42) та четвертий автобус (з 10:33 до 17:23) виконуватимуть рейси до міського кладовища у с. Підгороднє.