додому спорт У Тернополі вдванадцяте провели традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Василя...

У Тернополі вдванадцяте провели традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Василя Дем’яного

467

У Тернополі вдванадцяте провели традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті видатного спортсмена і тренера, шестиразового чемпіона України з греко-римської боротьби Василя Дем'яного. Цьогоріч за нагороди турніру змагалося більше двохсот юних борців з України, Молдови та Придністров'я.

У турнірі пам'яті видатного спортсмена і тренера, шестиразового чемпіона України з греко-римської боротьби Василя Дем'яного, цьогоріч взяли участь команди із 15 областей України, команда із Придністров'я та дві команди із Молдови. Змагання Цей турнір у Тернополі проводять уже дванадцятий рік поспіль, як шану Василю Дем'яному, який трагічно загинув у 2000 році. Крім того ці змагання – нагода перевірити можливості своїх вихованців, каже директор тернопільскої ДЮСШ з греко-римської боротьби Андрій Телебан.

– Перше – це відбір тих дітей, які займаються в нашій школі, це відбір на поїздки на міжнародні турніри, ми робимо костяк команди яку готують на виїзди за кордон, на Чемпіонат України – це відбір для нашої школи, – розповів заслужений тренер України, головний суддя змагань Андрій Телебан.

При цьому, на фоні гостей спортивного свята тернопільські греко-римці виступають на дуже високому рівні

– Ну я думаю ми в тройці кращих. В нас є там і Донецьк, і Київ, Запоріжжя, борцівські тоже міста, но Тернопіль не уступає, ми в тройці ліпших, – каже Андрій Телебан.

Слова свого тренера на ділі підтвердили вихованці. У двадцяти комплектах нагород, що розігрувалися на цьогорічному турнірі, в близько половині медалістами стали саме тернополяни.