![vlcsnap-2021-06-14-15h34m47s383](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-14-15h34m47s383-640x360.png)
У Всесвітній День донора крові, який відзначають 14 червня у Тернополі в рамках всесвітньої кампанії організували спільну донацію #Ми_усі_однієї_крові. Наталія Дягель спілкувалася з учасниками акції.
У Всесвітній День донора крові, який відзначають 14 червня у Тернополі в рамках всесвітньої кампанії організували спільну донацію #Ми_усі_однієї_крові. Наталія Дягель спілкувалася з учасниками акції.