додому благоустрій У Тернополі в новорічну ніч працюватиме громадський транспорт

У Тернополі в новорічну ніч працюватиме громадський транспорт

567

У Тернополі в новорічну ніч працюватиме громадський транспорт. Уже точно відомо: на маршрути виїде десять автобусів. Також уже завтерджений графік руху громадського транспорту на новорічно-різдвяні свята. В управлінні транспорту міськради запевняють, що якнайповніше враховували інтереси тернополян.

У новорічну ніч по одному автобусу курсуватиме на маршрутах №6, 8, 14 і 27, по два автобуси – на маршрутах №16 і 19. Такий графік руху буде зручним для тернополян, запевняють у міському управлінні транспорту.

– Фактично і практично десь охоплені майже всі мікрорайони. Якщо захотіти десь добратися, то обов'язково в центральній частині можна зробити пересадку і добратися в будь-який мікрорайон нашого міста. Зрозуміло, що це не буде інтервал сім хвилин. Тому, що з 215 автобусів виїде тільки 10, а може і до 15 ми їх організуємо. Тому треба буде трошки довше почекати, – пояснює начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Водії, за словами начальника управління транспорту, не охоче погоджуються працювати у новорічну ніч. Винні у цьому  – підігріті алкоголем пасажири.

– Було би, мабуть, значно більше тих автобусів, але попередні роки показують, що пасажири, які їдуть напідпитку, яким у новорічну ніч не хотів би відмовляти водій в наданні послуг громадським транспортом, часто себе ведуть неадекватно. Можуть бити вікна, можуть нищити салон та інше. В мене дуже велике прохання. Чим гречніше будуть себе вести в громадському транспорті в такі, як новорчіна ніч, різдвяна ніч, пасажири, то, звичайно, тих автобусів на маршрутній мережі буде значно більше, – каже Андрій Мединський.

1, 2, 5, 6 та 7 січня автобуси та тролейбуси у Тернополі рухатимуться за графіком "вихідного дня", а це близько 65%транспорту. Уже ближче до Різдва автобусами наситять ті маршрути, які проходять біля ринків та великих супермаркетів.