![vlcsnap-2022-08-23-15h05m26s574](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/vlcsnap-2022-08-23-15h05m26s574-640x360.png)
Синій – ясне небо. Жовтий – золоті пшеничні лани. Два кольори, які з’єднані нитками сміливості й гідності. 23 серпня українці відзначають День Державного прапора. Блакитно-жовтий прапор – символ вільної та незламної української держави, яка захищає своє майбутнє. У цей день у Тернополі урочисто підняли наш сміливий стяг, аби нагадати, що прапор – це символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність. І після нашої Перемоги над російськими окупантами синьо-жовтий обов’язково замайорить на всіх тимчасово окупованих територіях.