Головна культура У Тернополі цілу ніч показували українські фільми

У Тернополі цілу ніч показували українські фільми

426

vlcsnap-2015-06-30-14h00m18s176У Тернополі впродовж ночі показували українські фільми. В місті відбувся унікальний фестиваль сучасного українського короткометражного кіно “Відкрита ніч” – дубль 18. Одночасно з тернополянами стрічки дивилися глядачі понад тридцятьох українських міст, а також Європи та Канади.

“Відкрита ніч” – фестиваль, покликаний відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Вісімнадцятий рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня, аби насолодитися новим українським кіно. У Тернополі фестиваль “Відкрита ніч” провели вперше.

– Це показує наскільки Тернопіль високорозвинене місто. І те, що це зароджується у нас, ми показуємо вищий рівень, ніж інші міста. Тернопіль виходить з такої тіні, кажуть що в місті нічого такого не проводиться. Є в Тернополі цікаві заходи і цей аспект культури високорозвинений, – говорить тернополянка Світлана.

Унікальність фестивалю полягає в тому, що одночасно з Тернополем показуватимуть фільми у більш ніж сорока містах України, а також закордоном: у Франції, Бельгії, Польщі, Молдові, Великій Британії, Ірландії, Німеччині, Кіпрі та у Канаді.

– В конкурсній програмі 44 фільми, це фільми короткометражні, початківців. Буде також показано анонс повнометражних фільмів, які найближчим часом будуть виходити. Загалом на фестиваль подано 250 заявок, відібрали з них 44. Масштаб фестивалю великий, – каже координатор фестивалю “Відкрита ніч у Тернополі” Володимир Гавришків.

Після перегляду фільмів кожен глядач обирав кращий на його думку фільм.

– Це робиться все оперативно, ми передаємо дані на Київ. Тоді вже йде нагородження. Глядачі обирають фільм глядацьких симпатій, а в Києві є жюрі, яке обиратиме кращий фільм, – розповів Володимир Гавришко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here