додому культура У Тернополі триває тиждень аматорського театрального мистецтва

У Тернополі триває тиждень аматорського театрального мистецтва

621

У Тернополі триває тиждень аматорського театрального мистецтва з нагоди 130-річчя дня народження українського режисера, актора та засновника “Тернопільських театральних вечорів” Леся Курбаса. Розпочалося дійство 26 лютого і триватиме до 3 березня. У рамках театрального тижня до Тернопільського академічного театру актора і ляльки приїжджають різні аматорські колективи. Сьогодні казку під назвою “Подорож у чарівну країну” тернополянам показали юні артисти з Бережан.

Другого березня маленькі тернополяни “подорожували у чарівну країну” разом із вихованцями зразкового аматорського театру “Зернятко” Бережаньського районного будинку культури. Приїхали юні артисти до обласного центру у рамках тижня аматорського театрального мистецтва, що триває із 26-го лютого до 3-го березня.

Участь у виставі-казці “Подорож у чарівну країну” взяло 27 дітей різного віку. У деяких із них навіть було по дві ролі.

Загалом участь у тижні аматорського театрального мистецтва у Тернополі взяло сім колективів. Захід проводиться Тернопільським обласним методичним центром народної творчості і присвячений сто тридцятій річниці з дня народження уродженця Тернопільщини, відомого українськогно режисера, актора та засновника перших “театральних вечорів” Леся Курбаса.