додому благоустрій У Тернополі триває термомодернізація будинків

У Тернополі триває термомодернізація будинків

546

vlcsnap-2016-07-07-14h56m38s205В Тернополі триває реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя». В рамках цієї програми передбачено утеплення будинків та встановлення індивідуальних теплових пунктів. Програма фінансується на 70% коштами міської ради і на 30% коштами мешканців багатоповерхівок. Нині  роботи з утеплення тривають на вулиці Чумацька, 27.

У Тернополі продовжують утеплювати будинки. Відповідно до «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя» передбачено співфінансування, 70% коштів на утеплення будинків виділяють з міського бюджету, а інші 30% повинні оплатити самі мешканці будинку. На даний час роботи тривають на вулиці Чумацька,27.

Програма енергозбереження передбачає утеплення фасадів стін, заміну вікон в місцях загального користування, встановлення індивідуальних теплових пунктів, датчиків руху та освітлення. Все в комплексі зменшить споживання енергоносіїв щонайменше на 20-25%.

Тернополяни, які хочуть долучитися до «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду», повинні провести загальнобудинкові збори, під час яких вирішити утеплювати фасад чи встановлювати індивідуальні теплові пункти, чи можливо весь перелік програми. Після цього – замовити кошторисну документацію та подати усі документи в управління ЖКГ на вулиці Коперника.