додому благоустрій У Тернополі триває капітальний ремонт вулиці Карпенка

У Тернополі триває капітальний ремонт вулиці Карпенка

531

vlcsnap-2014-08-07-15h27m11s135У Тернополі триває капітальний ремонт вулиці Карпенка. Це один із найбільших будівельних об’єктів із запланованих на цей рік. 5,5 мільйонів гривень витратить міська казна аби навести лад на вулиці Карпенка. Завершивши роботи, комунальники обіцяють взятися ще цього року за вулиці Текстильну і Оболоня.

Дорога на вулиці Карпенка до ремонту була чи не найгіршою у Тернополі. Комунальники за реконструкцію взялися наприкінці липня, але кажуть: робота йде повільно. Причина тому – перенасичення вулиці інженерними мережами.

– Настільки перенасичена інженерними мережами вулиця, що ми практично всі роботи виконуємо вручну. Тільки верхній шар знімаємо екскаватором, а решта все в ручну. Це дуже трудомістка робота і ми йдемо такими темпами, які нас не дуже влаштовують, але підганяти не можемо, бо можна порвати всі мережі.  Проблеми є з тим, що мережі, які нанесені на копіювання на карту не відповідають всі тим, що є, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради  Олег Вітик.

Попри всі нюанси, закінчити роботи комунальники обіцяють до 21 серпня, як і обіцяли раніше. На вулиці Карпенка у Тернополі планують облаштувати 300 метрів дощової каналізації, відремонтувати дорогу та встановити дві зупинки громадського транспорту. Схема руху автобусів і тролейбусів змінена.

– Зараз автобуси розвертаються біля “Берегині” і повертаються по Винниченка, Кривоноса через Миру на Дружбу. А тролейбуси йдуть по малому кругу. Це якраз вулиці Кривоноса, Миру, Дружби. Там немає таких проблем, бо по вулиці Карпенка ходив тільки один тролейбус – №1, а автобуси розвертаються, підбирають людей і тут проблем немає, – говорить Олег Вітик.

Доїзд до будинків у випадку необхідності швидших, пожежних машин, а також мешканців на своїх автівках є, кажуть комунальники. Повністю перекриють рух на 1-2 дні, коли будуть влаштовувати асфальтне покриття.  Вулиця Карпенка у титульному списку капітальних ремонтів не остання. Далі комунальники планують завершири ремонт ще на кількох дорогах, а також провести реконструкцію міжбудинкових дворів, дитячих та спортивних майданчиків.

– Вулиця Збаразька і Карпенка – одні з найгірших, якщо не враховувати вулиці Оболоня і Текстильна. В принципі, які також є в нашому титулі. На вулицю Текстильна вже є декларація на початок будівельних робіт, на підході вулиця Оболоня. От Оболоня буде, напевно, трошки пізніше, бо ще не завершена вулиця Шептицького і Карпенка. Ця підрядна організація виконає ті роботи, які я попередньо назвав і приступимо до вулиці Оболоня, – каже Олег Вітик.