![алея памяті](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/aleia-pamiati-640x480.jpg)
У Тернополі тривають роботи з облаштування символічної Алеї пам’яті «ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ЗАБУДЕМО! НЕ ПРОБАЧИМО!». Встановлять конструкції на знак шани мужнім українським захисникам і захисницям, які ціною власного життя захищали нашу незалежність та державність.
На Алеї розмістять фото з інформацією про наших військових, які загинули у російсько-українській війні від 2014 року, Героїв Тернопільської громади.
Роботи з влаштування Алеї пам’яті планують завершити наступного тижня та відкрити 23 травня, у День Героїв.