додому благоустрій У Тернополі триває ремонт міських доріг

У Тернополі триває ремонт міських доріг

451

Зараз комунальники ремонтують вулиці Патріарха Мстислава, Медову, Галицьку та провулок Галицький. Поки усі вони проїжджі для автомобілів. Проте наступного тижня Галицьку все ж перекриють на 2 дні. Далі візьмуться за об'ємнішу роботу – ремонт вулиці Миру, реконструкцію двоаркового залізничного моста поблизу так званого "шостого магазину" та розширення вулиці Симоненка.

Погода сприяє, комунальники працюють. Дороги ремонтують за планом. З 19 міських вулиць, які цьогоріч мали відремонтувати капітально, залишилось 3.

Олег ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "На сьогодні повністю завершена вулиця За Рудкою. Приступили до капітального ремонту, заміна верхнього асфальтного шару, вулиця Галицька, провулок Галицький. Відфризовано 2 ділянки, почали влаштовувати бордюрний камінь. Вже влаштовано 220 метрів, залишилося ще майже 300 метрів".

Робота клопітка, тому завершити планують до вівторка. Далі візьмуться за нижній вирівнюючий шар та верхній шар асфальту. Тут вже без перекриття вулиці не обійдеться. 2 дні вулицю Галицьку водіям доведеться об'їжджати.

 

Після цього комунальники візьмуться за ділянку дороги на вулиці Миру. Проїзні, проте на поточному ремонті зараз вулиця Патріарха Мстислава, яка тягнеться від Руської до Медової і сама  Медова. Основні роботи тут планують завершити вже сьогодні. Одна з найсуттєвіших цьогорічних робіт – реконструкція вулиці Симоненка. ЇЇ перекриють вже з 2 серпня.

Олег ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Реконструкція вулиці Симоненка – це великий тендерний об'єкт. На нього передбачено 5,9 млн. грн. Це велика потужна робота, завершити плануємо, якщо все буде добре, днів за сорок. Тому вулиця буде на 40 днів перекрита".