додому здоров'я У Тернополі триває фестиваль європейського кіно

У Тернополі триває фестиваль європейського кіно

671

У Тернополі триває фестиваль європейського кіно. Тернополяни та гості міста вже мали змогу подивитися французькі, іспанські та італійські фільми. Попереду, обіцяють в управлінні культури та мистецтв Тернопільської міськради, в кінотеатрі "Палац кіно" планують показати ще ірландські та голандські кінострічки.

Під час фестивалю європейського кіно подивитися кращі кінострічки можна в кінотеатрі "Палац кіно", що на вулиці Івана Франка у Тернополі. Глядачі вже мали змогу переглянути французькі, іспанські та італійські фільми.

– Їх особливість в тому, що вони йдуть на мові оригіналу з підстрочником, тобто людина, яка хоче вивчати ту чи іншу мову, вона власне має ще такий маленький полігон для вдосконалення мови. Спочатку було 15-16, 20глядачів, а сьогодні вже є близько 40 глядачів, які чекають наступного фільму, – розповідає начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради Олександр Смик.

Наразі в управлінні культури та мистецтв Тернопільської міськради ведуть переговори з посольствами, щодо трансляції у Тернополі ірландських та голандських фільмів, каже Олександр Смик.

– Ви знаєте, люди настільки відвикли від серйозного кіно, що вони клюють на рекламу. Іде анонс, наприклад, по центральному телебаченню  і вони от побігли на той бойовик чи інше, а серйозне кіно залишається за лаштунками, серйозне кіно над яким потрібно думати, до якого всі звикли, інтелектуали, я маю на увазі цей прошарок, вони отримали таку можливість подивитися таке серйозне кіно в кінопалаці на вулиці Франка, – каже Олександр Смик.

Наразі в палаці кіно транслюють італійські фільми, початок сеансів о 18.