Головна благоустрій У Тернополі триває двомісячник благоустрою

У Тернополі триває двомісячник благоустрою

232

У Тернополі триває двомісячник благоустрою. Цього року його розпочали на два тижні раніше, 15 березня. Поприбирати у Тернополі після зими планують до 15 травня. Поки що чистити місто не дозволяє погода. Тому розпочали з санітарної обрізки дерев та внутрішніх робіт. Дату загальноміської толоки ще не називають. А от День довкілля, як і запланували, відбудеться 20 квітня.

Двомісячник благоустрою у Тернополі проводять з 1997 року. Традиційно це відбувається навесні, коли сходить сніг і місто потребує генерального прибирання та озеленення.

Оксана Лобурак, заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Зараз підприємства, які обслуговують житловий фонд міста в межах можливості розпочали звичайно двомісячник. В основному проводиться робота з санітарної підрізки дерев на прибудинкових територіях ну і такі роботи, які можливо на даний час виконувати – всередині житлового фонду і так далі. Жеки, які запланували собі роботу, якусь санітарну побілку в під'їздах,  ремонт дверей, віконних рам і так далі, то вони поступово по мірі можливості виконують, хоча зараз вони більше задіяні для очищення від снігу території".

Коли погода буде сприятливою – зійде сніг і потепліє, комунальники  візьмуться за інші роботи.

Оксана Лобурак, заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міськради: "З очищення доріг, прибудинкових територій, зелених зон в першу чергу, ремонт лавочок, ремонт і фарбування дитячих майданчиків, урни встановлюються, пісочниці, завезення піску – отакі першочергові роботи,які можуть до травня тривати, далі він продовжується, там уже більш такі вагомі роботи, які позволяє весняно-літній період вони виконуються, а першочергові в 2 місяці якраз от очищення горищ, підвалів, приямків, – такі от роботи, які першочергові є для наведення комплексного благоустрою на прибудинкових територіях".

Окрім того, що прибрати насмічене за зиму, підчас двомісячника благоустрою планують і озеленити Тернопіль. До прикладу, у День довкілля 20 квітня запланували акцію міського голови, де започаткують поступову зміну дерев породи "тополя" на адаптовані до місцевих умов дерева декоративних порід.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here