додому спорт У Тернополі третій рік поспіль провели фестиваль із водно-моторного спорту

У Тернополі третій рік поспіль провели фестиваль із водно-моторного спорту

428

Центральні спортивні події у минулі вихідні відбувались на Тернопільському ставі. У Тернополі третій рік поспіль провели фестиваль із водно-моторного спорту. Він виявився менш масштабним, аніж у попередні роки, втім учасники, які таки приїхали до Тернополя, своїми виступами публіку не розчарували.

Цьогорічний фестиваль водно-моторного спорту об'єднав кубок Євразії, тут спортсмени змагалися на човнах класу RN 2000 здатні розвивати швидкість до 150 км/год, на човнах S550, які розганяються до більш як 130 км/год спортсмени змагалися за кубок міського голови Тернополя.

Вадим Гураль, представник федерації водно-моторного спорту України: "Оскільки цього року чемпіонат Європи проводиться на території Європи – в Польщі, в Німеччині, то в цьому році ми розігруєм кубок мера міста Тернополя і кубок Євразії. Є  в нас учасники, які приїхали навіть із-за Уралу, із Омська".

Сергій Вишневський, головний суддя змагань: "Ми сподівались на більше учасників, але якісь такі странні на границі відбуваються події, декілька росіян не змогли пройти, з Польщі дзвонили спортсмени з аквабайку. Вони вже виїхали до границі, нам подзвонили що їдуть, і більше ні дзвінків, нічого. Не пропускають, щось таке дивне у нас".

Повноціннішим видався відкритий чемпіонат України із аквабайку. Люди стали свідками швидкісних перегонів, а також фристайлу. Видовище вдалося, хоча, зізнаються спортсмени – довелося дещо звикати до тернопільської води – більшість із них звикли керувати гідроциклами в морі.

Сергій Поляков, чемпіон України з акабайку: "Конечно, вот я сейчас сам выехал – первые два поворота, и я понял, что я не на море. Сразу же попадал. Ну надо просто сделать поправку на плотность воды и все будет гаразд".

Вадим Коровіцький, віце-президент Української федерації аквабайку: "Очень высокий уровень участников. У нас сейчас присутствует два чемпиона Украины и один очень серьезний призер России, который занимает постоянно в России и за границей первые-вторые места".

Олександр Курносенко, чемпіон Росії із аквабайку: "Очень интересные, боевые ребята, до последнего момента, до последней гонки никто не здается, бьются. Ну вот честно сказать, у нас немножко, мы немножко были повыше подготовлены к этим соревнованиям, и даже несмотря на это до последнего круга, до последнего поворота, ребята очень себя показали бойцами, спортсменами настоящими. Вот, очень хорошо катались, культурно.

Зрештою організатори обіцяють зробити значно серйознішими змагання наступного року.

Вадим Гураль, представник федерації водно-моторного спорту України: "На наступний рік готуєм дуже серйозні змагання класу чемпіонату Світу і чемпіонату Європи".

На ці змагання обіцяють привезти усі формульні класи човнів – траса Тернопільського ставу має для цього всі умови.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Хочу подякувати всім організаторам,Є які долучились до організації, федерації водно-моторного спорту, федерації аквабайку, подякувати спортсменам, які сьогодні приїхали з різних куточків і України і інших країн. І сподіваємося, що в них залишаться найкращі враження від перебуванні в нашому місті, а ми зробимо максимально все, щоб вони відчули комфорт в Тернополі і хотіли сюда приїхати ще раз і ще раз".