додому Новини У Тернополі традиційно проведуть Чемпіонат світу із водно-моторного спорту

У Тернополі традиційно проведуть Чемпіонат світу із водно-моторного спорту

824

vlcsnap-2016-03-28-18h17m20s641У Тернополі проведуть Чемпіонат світу із водно-моторного спорту. Він відбудеться наприкінці серпня. Проведення такого заходу, впевнені організатори, це ще один крок до визнання Тернополя європейською столицею водно-моторного спорту.

– Тернопіль отримав продовження сертифікації траси для проведення водно-моторних перегонів на Тернопільському ставі ще на 3 роки. Це дало нам можливість проводити протягом трьох років, знову ж таки, змагання з водно-моторного спорту, з аквабайку. Зараз ми з федерацією активно готуємось, щоб місто отримало право провести в цьому році чемпіонат світу або чемпіонат Європи з водно-моторного спорту, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Змагання з аквабайку пройдуть у Тернополі 24-25 серпня , а вже 26-го починається заїзд учасників чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Захід пройде 27-28 серпня.

– Ми отримали право на проведення в Тернополі 27-28 серпня 2016 року Чемпіонату світу в класі формула-500 та двох етапів чемпіонату Європи в класі формула 250 та формула 125, – говорить Президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук.

Спортсменів у Тернополі чекають зі всієї Європи. 29 березня стартує їх реєстрація.

– Спортсмени, які приймали участь у чемпіонаті світу формула-500 своїм спільним листом звернулись до Міжнародного водно-моторного союзу про те, що саме в Тенополі вони хотіли б провести свій чемпіонат світу. Це свідчить про те, що місто Тернопіль належно організувало минулий чемпіонат, нам за гостинність, за організацію, за безпеку, за роботу міських служб були виставлені найвищі оцінки. А сам захід, який ми проводили в Тернополі, визнано заходом року Міжнародного водно-моторного союзу, – каже Віктор Шемчук.

В Україні немає жодного сертифікованого рятувальника, який має право обслуговувати чемпіонат світу. Такі є в Італії і Угорщині, тож з ними ведуть перемовини. Минулоріч чемпіонат обслуговували угорські рятувальники, які врятували важкотравмованого спортсмена. Траса для водних змагань на Тернопільському ставі сертифікована на три роки. Тож у міськраді вже планують події, які зможуть провести в 2017-2018 роках.